Nasza kadra

Podstawowa opieka zdrowotna na NFZ

Lekarze:
 • Martin Leja – specjalista medycyny rodzinnej 
  Jestem Absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwerystetu Medycznego w Katowicach. Po studiach medycznych odbyłem lekarski staż podypolomowy oraz rozpocząłem specjalizaję z Medycyny Rodzinnej. Egazmin specjalizacyjny zdałem w październiku 2021 roku. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego uczestniczyłem w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu medycyny rodzinnej oraz diagnostyki ultrasonograficznej. W swoje pracy szczególną uwagę zwracam przede wszystim na profilaktykę chorób cywilizacyjnych oraz diagnostykę prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży. Zgodnie z założeniami medycyny rodzinnej zajmuję się holistycznym podejsciem do zdrowia całej rodziny od urodzenia do późnej starości. W życiu osobistym szczęśliwy opiekun pieska Pixela, pasjonat wędrówek górskich, podróży oraz zdrowego stylu życia.
  Małgorzata Puzio – specjalista medycyny rodzinnej 
  Magdalena Giera – lekarz w trakcie specjalizacji medycyny rodzinnej 
  Karolina Sypel – lekarz w trakcie specjalizacji medycyny rodzinnej 
Pielęgniarka – gabinet diagnostyczno-zabiegowy:
 • Agata Gawryluk – licencjat pielęgniarstwa
  Jestem pielęgniarką z kilkuletnim stażem. Już podczas studiów pracowałam jako asystentka osób niepełnosprawnych. Mam doświadczenie zarówno w pracy  z dziećmi jak i dorosłymi. Obecnie podwyższam dla Państwa kwalifikacje na studiach magisterskich i studiach podyplomowych. W pracy ważne jest dla mnie zwracanie uwagi na zdrowy styl życia w myśl zasady, że profilaktyka jest ważniejsza od leczenia farmakologicznego.
Pielęgniarka POZ:
 • Joanna Gruchel-Raszewska – mgr pielęgniarstwa
Położna POZ:
 • Karolina Krywult-Łętocha – mgr położnictwa
  Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, magistrem położnictwa. W 2020 roku podjęłam pracę w Szpitalu na oddziale położniczo-ginekologicznym, jednak serce ciągnęło mnie do noworodków. Od 2021 pracuje na oddziale neonatologicznym, nie ma nic piękniejszego jak opieka nad małym „cudem’’. W pracy zawsze kieruje się holistycznym spojrzeniem na kobietę. Ważne są dla mnie jej potrzeby i oczekiwania. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, aktualnie mam rozpoczęte specjalizacje z neonatologii i położnictwa- ginekologicznego. Moje spotkania są prowadzone tak aby rodzice mogli czerpać maksymalne korzyści bycia Mamą i Tata od pierwszych dni rodzicielstwa.
  Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, pochłaniaczem seriali i książek, miłośniczką podróży i dobrej muzyki.

 

Rehabilitacja medyczna prywatnie

 • Klaudia Szypuła – mgr fizjoterapii
  Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. W praktyce fizjoterapeutycznej niezwykle cenię sobie indywidualne i holistyczne podejście do pacjenta. Zajmuję się kompleksową terapią blizn, terapią manualną, fizjoterapią estetyczną, terapią przeciwobrzękową a także treningiem kobiet w ciąży i po porodzie. Praca w zawodzie spełnia moje ambicje i daje mi szanse na ciągłe zgłębianie wiedzy, dlatego z przyjemnością stale podwyższam swoje kompetencje.
  Prywatnie jako szczęśliwa mama i żona uwielbiam górskie wędrówki i koncerty muzyczne. Mam słabość do dobrej kawy, pizzy i sportowych butów.
     •  
 • Paweł Hadzik - mgr fizjoterapii
  Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Doświadczenie pracy z sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi zdobywa jako fizjoterapeuta Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie U16, U18 oraz U20. Praktykę fizjoterapii stomatologicznej poznawał pracując w zespole rehabilitacyjnym przy oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej SPSK im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W sezonie zimowym realizuje się jako instruktor narciarstwa prowadząc zajęcia na stoku, dzięki czemu potrafi przekazywać innym posiadaną wiedzę. Paweł jest osobą, która bezproblemowo nawiązuje nić porozumienia z Pacjentami.
        •  
 • Aleksandra Wieczorek - mgr fizjoterapii
  Tytuł magistra fizjoterapii uzyskałam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Stale zwiększam swoje umiejętności, by móc coraz szerzej patrzeć na problemy dotykające pacjentów i wdrażać skuteczne rozwiązania. Ukończyłam różne szkoleniach m.in. warsztaty suchego igłowania. Aktualnie jestem w trakcie odbywania kursu Terapii Manualnej wg Standardów IFOMPT (Międzynarodowej Federacji Ortopedycznych Terapeutów Manualnych). Bardzo ważne w pracy jest dla mnie podejście psychologiczne. Chce, by podczas sesji terapeutycznych panowała przyjemna atmosfera, a pacjent czuł się swobodnie. Jednym z moich priorytetów jest uświadamianie pacjentów o korzyściach jakie niesie aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia. Prywatnie interesuje się roślinami, a w wolnych chwilach eksperymentuję w kuchni i odpoczywam wśród natury.

 

Specjalistyczna opieka zdrowotna prywatnie

Poradnia diabetologiczna:
 • dr n. med. Joanna Krupej-Kędzierska – specjalista diabetologii
Poradnia kardiologiczna:
 • Piotr Kulesza – lekarz kardiolog
Poradnia nefrologiczna:
 • Leszek Kędzierski – specjalista nefrologii
Pracownia USG:
 • Magdalena Ryba – lekarz radiolog
 • Aleksander Hajek - lekarz radiolog

 

Inne usługi prywatne

Dietetyk:
 • mgr Joanna Wardenga
  Pasja do zdrowego stylu życia towarzyszy mi od najmłodszych lat. W 2009 roku rozpoczęłam studia dietetyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W 2015 r. zostałam absolwentką tej uczelni. Aktualnie prowadzę szkolenia dla przyszłych dietetyczek oraz organizuję spotkania dotyczące zdrowego odżywiania się.
  Sukces jest możliwy dzięki ścisłej współpracy: pacjent - dietetyk. Moją misją jest jak najlepiej ułożony plan żywieniowy - dostosowany do potrzeb pacjenta, a równocześnie: zdrowy, smaczny i przyjemny w stosowaniu . Oferuję pomoc każdej osobie, która ma problemy z: wagą, zdrowym odżywianiem się, odchudzaniem lub leczeniem jednostek chorobowych.
Podolog:
 • mgr Marcelina Gruca

Podziel się: