Przychodnia

YOU CLINIC - Przychodnia - Katowice

Centrum Medyczne YOU CLINIC to nowa placówka na mapie Katowic, która rozpoczęła swoją działalność 1 listopada 2022 roku. Przychodnia zapewnia swoim pacjentom bezpłatną opiekę medyczną, finansowaną przez Narodowy Fundusz Zdrowia, w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ). Bezpłatną opieką zdrowotną objęte są osoby posiadające prawo do świadczeń, które zadeklarowały wolę korzystania ze świadczeń naszej Przychodni.

W YOU CLINIC świadczymy również usługi z zakresu fizjoterapii komercyjnej. W naszym nowoczesnym, w pełni wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt medyczny, ośrodku zapewniamy szeroki zakres zabiegów, profesjonalną i kompleksową opiekę fizjoterapeutów oraz efektywną rehabilitację.

Naszym priorytetem jest holistyczne spojrzenie na Pacjenta i jego zdrowie. Kompleksowo dbamy o zdrowie naszych pacjentów ponieważ to ono jest dla nas najważniejsze.

Centrum Medyczne YOU CLINIC to placówka, w której lekarze i fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem oraz empatyczny personel otaczają Pacjenta specjalistyczną opieką na najwyższym poziomie. Co więcej zintegrowany system kolejkowy pozwala na zachowanie kultury pracy naszych lekarzy i uniknięcie długiego oczekiwania na wizytę.

YOU CLINIC zapewnia kompleksową diagnostykę najnowocześniejszym sprzętem:

  • USG
  • EKG
  • Holter EKG 
  • Holter ciśnieniowy ABPM 
  • Badania laboratoryjne.

Mieścimy się w nowoczesnym budynku przy ul. Kłodnickiej 10 w Katowicach. Atutem naszej przychodni jest łatwy dojazd i dogodna lokalizacja. Obok przychodni znajduje się przystanek autobusowy „Brynów Kościuszki”, a po przeciwnej stronie ulicy znajduje się Centrum przesiadkowe Brynów.

Współpracujemy z:

Allianz Świat Zdrowia Polmed Saltus Inter Signal Iduna

Podziel się: